Відгуки про компанію Інтернет-магазин підгузників та побутової хімії VIKI Home
Діма Б.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина О.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Маска прийшла, але не повна комплектація. Замовляла дві маски, маски є а от кісточку щоб наносити маску немає жодної.
Коментар продавця
Вітаю, під дану маску кісточка не йде в комплектації, вона як окрема позиція.
Любов К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидко відправили замовлення.
Коментар продавця
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Марина
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вчора отримала засіб і зразу випробувала ,була приємно здивована. Він дійсно впорався з моїми матовими фасадами кухні. Всі жирові плямки і пальці залишились в минулому. Кухні тільки 3 місяці і чим я не користувалась такого результату не досягала. Я довго вагалась чи стоїть замовляти , не пошкодувала. Дякую !
Коментар продавця
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Олексій К.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар отправили, но хоть и написано в описании товара что сок 100% это не сок. Похоже как раньше юппи в пакетиках делали. В общем не сок 100% это точно. Скорее нектар. Взял 1 банку на пробу, но....
Маска прийшла, але не повна комплектація. Замовляла дві маски, маски є а от кісточку щоб наносити маску немає жодної.
Вітаю, під дану маску кісточка не йде в комплектації, вона як окрема позиція.
Дуже швидко відправили замовлення.
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Вчора отримала засіб і зразу випробувала ,була приємно здивована. Він дійсно впорався з моїми матовими фасадами кухні. Всі жирові плямки і пальці залишились в минулому. Кухні тільки 3 місяці і чим я не користувалась такого результату не досягала. Я довго вагалась чи стоїть замовляти , не пошкодувала. Дякую !
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Товар отправили, но хоть и написано в описании товара что сок 100% это не сок. Похоже как раньше юппи в пакетиках делали. В общем не сок 100% это точно. Скорее нектар. Взял 1 банку на пробу, но....
Вітаю, дякуємо за зворотній зв'язок!