Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи вже неробочий час. Ваша заявка буде оброблена в найближчі робочі години.
VIKI Home - підгузники та товари для дому
+380 (95) 755-00-11
Vodafone
+380 (97) 755-00-11
Kyivstar
+380 (93) 755-00-11
Lifecell
Отзывы о компании Інтернет-магазин підгузників та побутової хімії VIKI Home
Мария М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мені все дуже сподобалось все прийшло вчасно Товар прийшов не пошкоджений все ціле Дуже гарний магазин низькі ціни раджу всім
Комментарий продавца
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Катерина З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Денис Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сміливо купляйте
Комментарий продавца
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Назарій Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дарія Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Роман П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все прийшло, єдине було питання, що відразу поклали не ту книжечку, звязались з продавцем, запропонували повернути все за кошт продавця і в замін відправити ту що треба було, так і зробили. Приємно, що цей момент виправили.
Комментарий продавца
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Анастасія П.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оформила замовлення на Кіндери. Відправили швидко, але під написом в додатку «побутова хімія»… я 2 дні не могла зрозуміти що за хімія мені йде, хоча це шоколад, продукти харчування як не як. Добре, маю підписку на промі і впринципі тому замовлення і зробила, бо безкоштовна доставка. Посилка вже була у відділенні, я зрозуміла, що це Кіндери, але стояла вартість доставки, а мала бути безкоштовно. Я вже начиталась відгуків і зрозуміла, що це базова ситуація у продавця. Написала магазину, що так і так, має бути безкоштовна доставка, а вони мені «це проблеми нової пошти, довго підтягується ттн, очікуйте». Я як продавець прому зрозуміла цю схему : ви оформляєте замовлення, продавець самостійно створює ттн, чекає поки ви заберете замовлення, сплатите доставку і тільки потім додає ттн до замовлення на промі, щоб отримати свої кошти за безпечну оплату. В результаті ви , у яких підписка, все одно сплачуєте доставку, а вони, вішають вам лапшу, що це проблема нової пошти, а не їх, очікують оплачену доставку і за неї вже не платять. Так, за безкоштовну вашу доставку сплачує продавець, але це 10грн (але залежно від суми). 10грн!!! Стільки вони економлять на вас і вішають лапшу про технічні проблеми. В результаті мені хвилин 20 доказували, що це проблеми НП, а не продавця. Коли я сказала що я також продавець і якщо вони не додадуть ттн до замовлення- я його скасую. Через хвилину відразу плата за доставку була знята)
Комментарий продавца
Вітаю, дякуємо за зворотній зв'язок, приймемо до уваги Ваші слова. Ми створюємо ттн та додаємо до замовлення відразу на етапі формування замовлення, коли по посилці відображається рух між промом та НП відбувається синхронізація і доставка сплачується 3 особою. Згідно правил оплати пром, ми не змогли б додати іншу ттн до замовлення якби Ви оплатили доставку, адже ми не виконали умови і відповідно пром не перерахує нам кошти.
Мені все дуже сподобалось все прийшло вчасно
Товар прийшов не пошкоджений все ціле
Дуже гарний магазин низькі ціни раджу всім
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Сміливо купляйте
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Все прийшло, єдине було питання, що відразу поклали не ту книжечку, звязались з продавцем, запропонували повернути все за кошт продавця і в замін відправити ту що треба було, так і зробили.
Приємно, що цей момент виправили.
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Оформила замовлення на Кіндери. Відправили швидко, але під написом в додатку «побутова хімія»… я 2 дні не могла зрозуміти що за хімія мені йде, хоча це шоколад, продукти харчування як не як.
Добре, маю підписку на промі і впринципі тому замовлення і зробила, бо безкоштовна доставка. Посилка вже була у відділенні, я зрозуміла, що це Кіндери, але стояла вартість доставки, а мала бути безкоштовно. Я вже начиталась відгуків і зрозуміла, що це базова ситуація у продавця. Написала магазину, що так і так, має бути безкоштовна доставка, а вони мені «це проблеми нової пошти, довго підтягується ттн, очікуйте».
Я як продавець прому зрозуміла цю схему : ви оформляєте замовлення, продавець самостійно створює ттн, чекає поки ви заберете замовлення, сплатите доставку і тільки потім додає ттн до замовлення на промі, щоб отримати свої кошти за безпечну оплату. В результаті ви , у яких підписка, все одно сплачуєте доставку, а вони, вішають вам лапшу, що це проблема нової пошти, а не їх, очікують оплачену доставку і за неї вже не платять. Так, за безкоштовну вашу доставку сплачує продавець, але це 10грн (але залежно від суми). 10грн!!! Стільки вони економлять на вас і вішають лапшу про технічні проблеми.
В результаті мені хвилин 20 доказували, що це проблеми НП, а не продавця. Коли я сказала що я також продавець і якщо вони не додадуть ттн до замовлення- я його скасую. Через хвилину відразу плата за доставку була знята)
Вітаю, дякуємо за зворотній зв'язок, приймемо до уваги Ваші слова. Ми створюємо ттн та додаємо до замовлення відразу на етапі формування замовлення, коли по посилці відображається рух між промом та НП відбувається синхронізація і доставка сплачується 3 особою. Згідно правил оплати пром, ми не змогли б додати іншу ттн до замовлення якби Ви оплатили доставку, адже ми не виконали умови і відповідно пром не перерахує нам кошти.