Отзывы о компании Інтернет-магазин підгузників та побутової хімії VIKI Home
Діма Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина О.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Маска прийшла, але не повна комплектація. Замовляла дві маски, маски є а от кісточку щоб наносити маску немає жодної.
Комментарий продавца
Вітаю, під дану маску кісточка не йде в комплектації, вона як окрема позиція.
Любов К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже швидко відправили замовлення.
Комментарий продавца
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Марина
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вчора отримала засіб і зразу випробувала ,була приємно здивована. Він дійсно впорався з моїми матовими фасадами кухні. Всі жирові плямки і пальці залишились в минулому. Кухні тільки 3 місяці і чим я не користувалась такого результату не досягала. Я довго вагалась чи стоїть замовляти , не пошкодувала. Дякую !
Комментарий продавца
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Олексій К.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар отправили, но хоть и написано в описании товара что сок 100% это не сок. Похоже как раньше юппи в пакетиках делали. В общем не сок 100% это точно. Скорее нектар. Взял 1 банку на пробу, но....
Маска прийшла, але не повна комплектація. Замовляла дві маски, маски є а от кісточку щоб наносити маску немає жодної.
Вітаю, під дану маску кісточка не йде в комплектації, вона як окрема позиція.
Дуже швидко відправили замовлення.
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Вчора отримала засіб і зразу випробувала ,була приємно здивована. Він дійсно впорався з моїми матовими фасадами кухні. Всі жирові плямки і пальці залишились в минулому. Кухні тільки 3 місяці і чим я не користувалась такого результату не досягала. Я довго вагалась чи стоїть замовляти , не пошкодувала. Дякую !
щиро дякуємо за зворотній зв'язок!
Товар отправили, но хоть и написано в описании товара что сок 100% это не сок. Похоже как раньше юппи в пакетиках делали. В общем не сок 100% это точно. Скорее нектар. Взял 1 банку на пробу, но....
Вітаю, дякуємо за зворотній зв'язок!