Лосьйон-спрей від комарів Некусайка Kinder, 100 мл

- В наявності
- Код: 390109
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (97) 755-00-11Kyivstar
- +380 (93) 755-00-11Lifecell
Лосьйон-спрей від комарів 100 мл Некусайка Kinder використовується для забезпечення ефективного й безпечного захисту дітей від 2 років та дорослих від укусів комах (москітів, мокреців, мошок та інших). Нанесений засіб забезпечує захист до 4 годин.
Інструкція з використання:
- Перед застосуванням струсити флакон
- З відстані 20-25 см рівномірно нанести засіб на відкриті ділянки тіла та одяг, тримаючи засіб на витягнутій руці.
- Для оброблення відкритих ділянок тіла — спочатку нанести лосьйон-спрей від комарів на долоню, потім нанести не втираючи в тіло. У разі потреби відкриті зони шкіри обробляють повторно, але не частіше, ніж тричі на добу (для дорослих).
- Для збільшення тривалості захисної дії засобу оброблений одяг тримати в закритому поліетиленовому пакеті.
- Оброблення шкіри дітей виконують дорослі. У разі потреби відкриті зони шкіри для дітей обробляють повторно, але не частіше, ніж двічі на добу.
Заходи безпеки:
- Не рекомендується наносити на шкіру жінкам у період вагітності та годування груддю, а також особам із захворюваннями шкіри та підвищеною чутливістю до хімічних речовин.
- Не допускати потрапляння в очі, рот, органи дихання й на пошкоджені зони шкіри.
Необхідно виконувати у разі потрапляння на такі ділянки тіла:
- в очі — промити їх водою й закапати 30% розчином сульфацилу натрію
- у разі потрапляння в рот — прополоскати
- в органи дихання — вийти на свіже повітря
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Некусайка |
- Ціна: 65 ₴


